Můj příběh

Jsem žena činu, milující maminka a partnerka, která propadla profesinálnímu koučinku. Skrz něj pomáhám lidem plynout časem s lehkostí a hravostí tak, aby žili svůj život opravdu naplno. 

Můj příběh aneb s lehkostí a hravostí nejdál dojdeš...anebo taky ne, záleží jen na tobě :-)

Jsem profesionální kouč a nově i člen týmu Život Jako Hra. Věřím, že cokoli v životě se dá hrát jako vyhratelná hra, kterou stojí za to hrát a navíc i podle svých pravidel.

Svůj život si dnes užívám, jako nikdy dřív. A to hlavně proto, že mi konečně dává ten správný smysl. Každé ráno vstávám s vděčností za to, co všechno kolem sebe mám a těším se, co nového mi další dny přinesou.

Užívám si ten pocit, že jsem tvůrcem svého vlastního života.

Nebylo to ale hned a chvíli mi to trvalo, než jsem pochopila, co to znamená být tvůrcem svého života.

Ještě před pár lety jsem si říkala: "Co to je za nesmysl? Jak můžu být tvůrcem svého života? Vždyť je spousta lidí a okolností, které můj život ovlivňují?"

Až po rozpadu 11 letého vztahu jsem pomalu, ale jistě začala všechno chápat. Nastěhovala jsem se tehdy do svého starého bytu a měla jsem pocit, že jsem zase někde na začátku a začínám od nuly. Byl zde ale jeden velký rozdíl. Měla jsem sebou už malou prima školačku, která se stala v té době mým hnacím motorem :-)

Dohodly jsme se tehdy spolu, že si najdeme jiný byt i s balkonem, kde si vytvoříme nový domov podle nás a našich pravidel. Opravdu jsme neotálely a šly do akce. Během dvou měsíců jsme se stěhovaly do nového a já si tím zároveň splnila své dávné přání. Můj život se začal rozjasňovat, ale já přesto pořád tak nějak cítila, že to ještě není ono. 

Ano, měla jsem nové bydlení, stálou práci s fajn kolektivem. S dcerou jsme všechno zvládaly skoro na jedničku. Zdraví nám přálo. Rodina a přátelé nás drželi a podporovali. I s bývalým partnerem jsme našli společnou řeč. Ale pořád něco chybělo...

A nebyla bych to ja, abych si něco nového nenašla a nezkusila. A tak se stalo, že jsem před rokem vyrazila na workshop právě od agentury Život Jako Hra, kde jsem okusila základy koučování. O pár dní později jsem vlastně spíš ze zvědavosti vyplnila od nich zaslanou psychodiagnostiku. A pak už to všechno jelo tak nějak ráz na ráz. Od spolupráce s mojí koučkou po nástup do tréninku a čerstvě i do týmu agentury.

A právě během téhle doby jsem pochopila, že opravdu záleží jen na nás, jak svůj život chceme a budeme žít. Že i když některé věci ovlivnit nemůžeme, můžeme si ale vybrat svůj postoj k nim. 

V současné chvíli pomáhám dalším lidem vyhrávat tu jejich hru podle jejich vlastních pravidel. Měníme spolu překážky na výzvy a příležitosti. A užíváme si společně objevování jejich skrytého potenciálu. 

Nic není tak složité, jak se mnohdy může zdát a velká životní uvědomění často bývají blíž, než si myslíme :-)